ZAĻĀ KRĀSA KANVĀS
ZAĻĀ KRĀSA KANVĀS
ZAĻĀ KRĀSA KANVĀS

Foto Kanva ar zaļu nokrāsu iederēsies jebkurā telpā, tikai svarīgi ir izvēlēties piemērotāko toni. Kanvas ar tumši zaļiem akcentiem lieliski piemērotas kabinetiem vai sabiedriskām telpām, jo telpu padara harmonisku un simbolizē izaugsmi. Visi gaiši zaļie toņi kanvās lieliski iederēsies guļamistabā. Salātzaļais labi iederēsies virtuvē, bērnistabā, vasaras mājas telpās, jo šī krāsa dod pavasarīgumu un svaigumu. Savukārt zaļi dzeltens kombinācijā ar smilšu toni atsvaidzinās ēdamistabu un piešķirs dzīvojamajai istabai gaišu, klasisku noskaņu.
Zaļais un pelēkais kanvās – klasisks salikums. Rada tīru un mierīgu noskaņu, kas palīdzēs atpūsties pēc darba dienas, jo šāda foto kanva telpā rada komforta sajūtu. Derēs jebkurai telpai. Tāpat var izmantot zaļās un baltās krāsas salikumu kanvās.

SARKANĀ KRĀSA KANVĀS
SARKANĀ KRĀSA KANVĀS
SARKANĀ KRĀSA KANVĀS

Darba telpā izvēlies foto kanvu ar sarkaniem akcentiem, jo sarkanā krāsa rada enerģiju, izturību, spēku. Sarkanās krāsas moto- „nekad neapstāties”, tai piemīt kustība, nemitīga attīstīšanās. Sarkanā krāsa interjerā iedvesmo un mudina sasniegt izvirzītos mērķus, kā arī liecina, ka cilvēks ir veiksmīgs.

ZILĀ KRĀSA KANVĀS
ZILĀ KRĀSA KANVĀS
ZILĀ KRĀSA KANVĀS

Vai zināji? Vairāk kā pusei Pasaules iedzīvotāju tieši zilā krāsa ir mīļākā krāsa. Zilā krāsa relaksē, stiprina un līdzsvaro organismu. Kanva ar ūdens motīviem lieliski iederēsies Jūsu vannas istabā, jo zilā krāsa simbolizē tīrību. Kanvas droši var likt arī vannas istabā, jo kanvas ir speciāli apstrādātas ar aizsarglaku.
Cilvēkiem, kam tuva garīgā pasaule, atzīst, ka zili elementi istabā veicina domas skaidrību, jo nomierina.

ORANŽĀ KRĀSA KANVĀS
ORANŽĀ KRĀSA KANVĀS
ORANŽĀ KRĀSA KANVĀS

Oranžā krāsa ir enerģijas, siltuma un pozitīvisma simbols. Kanva ar oranžiem krāsu elementiem lieliski piemērota virtuvē, ēdamistabā un ēdināšanas iestādē, jo oranžs pastiprina ēstgribu. Oranži elementi interjerā rosina noskaņojuma uzlabošanos, mudinās komunicēt.

DZELTENĀ KRĀSA KANVĀS
DZELTENĀ KRĀSA KANVĀS
DZELTENĀ KRĀSA KANVĀS

Kanva ar dzeltenu krāsu interjerā ienesīs enerģiju, sauli un dzīvīgumu. Taču dzeltenā krāsa jālieto samērīgi, jo tās pārpilnība var radīt nogurumu un lieku uztraukumu. Vislabāk interjerā dzelteno krāsu kombinēt ar vēl vienu krāsu, piemēram, balto, melno, sarkano, oranžo, zilo vai violeto. Kanva ar dzelteno krāsu noderēs istabās, kur ir intelektuāla darba atmosfēra, jo dzeltenais aktivizē domāšanu, apķērību un intuīciju. Savukārt, bērnistabā šāda kanva aktivizēs bērna spējas, pievērsties mākslai. Viesistabā kanva radīs siltu un mājīgu atmosfēru.

VIOLETĀ KRĀSA KANVĀS
VIOLETĀ KRĀSA KANVĀS
VIOLETĀ KRĀSA KANVĀS

Violetā ir mākslas un izteiktas personības krāsa. Šī krāsa tiek uzskatīta par sarežģītāko krāsu interjera pielietojumam. Violeto krāsu lielos laukumos nevajadzētu lietot, jo var izraisīt depresiju un nomāktību, taču neliels akcents interjerā telpu atdzīvinās, un kanva ir tieši tas, kas vajadzīgs.

BALTĀ KRĀSA KANVĀS
BALTĀ KRĀSA KANVĀS
BALTĀ KRĀSA KANVĀS

Baltā krāsa kanvā veicinās radošo garu. Baltais simbolizē tīrību un nevainību. Baltā krāsa stiprinās jebkuras pievienotās krāsas ietekmi. Kanva ar melnbaltu attēlu nekad neizies no modes, jo baltā krāsa savienojumā ar melno ir izsmalcināta klasika. Kanva ar foto attēlu, kam piemīt baltā krāsa, labi iederēsies interjerā, kur ir dabiskais koks vai citi dabiskie materiāli, piemēram, kaļķakmens grīdas segums, lins, keramika, pītas klūgu mēbeles, galdiņš ar stikla virsmu.

ROZĀ KRĀSA KANVĀS
ROZĀ KRĀSA KANVĀS
ROZĀ KRĀSA KANVĀS

Kanva ar rozā foto attēlu atstās nomierinošu iespaidu uz cilvēka emociju pasauli, tāpēc šāda kanva ļoti labi iederēsies Jūsu guļamistabā. Rozā krāsa simbolizē mīlestību, draudzību, sievišķību, harmoniju, spēju piedot un saprast otru.

BRŪNĀ KRĀSA KANVĀS
BRŪNĀ KRĀSA KANVĀS
BRŪNĀ KRĀSA KANVĀS

Brūnā krāsa ir zemes, meža un rudens krāsa, kas tiek asociēta ar dabiskām lietām. Kanva ar būnas krāsas attēlu interjerā ieviesīs mieru, harmoniju un stabilitāti. Kanva ar šokolādes brūniem toņiem telpai radīs solīduma un bagātības sajūtu.